سلامی گرم به شما در این هوای سرد 

من مثل تمام خانم های شاغل با مشکل شام روبرو می شم اونهم با وقت کمی که بعد از برگشتن از سر کار دارم.

تن ماهی معمولا یک شام سریع محسوب می شه که متاسفانه این روزها قیمتش هم بالا رفته و کم کم داره به یک غذای لوکس تبدیل می شه.

با این حال اگه نخواهیم با سبزی پلو بخوریمش، خوردنش با نان به تنهایی سخت می شه.

من گاهی تن را با ذرت پخته شده می خورم ولی این سالاد تن ماهی هم که امتحان کردم مورد استقبال خانواده قرار گرفت.

تن ماهی را جوشاندم و آب اضافی آن را گرفتم و ریش ریش کردم. بعد برای هر تن ماهی نصف یک ساقه کرفس ریز خرد شده، یک قاشق غذاخوری پیاز قرمز خرد شده، یک حبه سیر ریز شده، 1 ق غ جعفری خرد شده، یک چهارم پیمانه سس مایونز ، کمی خردل و یک ق. غ آب لیمو را مخلوط کردم و نمک و فلفلش را تنظیم کردم. 

سس مایونز را می تونید بخرید یا خودتون درست کنید البته اگه خودتون درست کنید پون می تونید از روغن سالمتری مثل کنجد یا زیتون بی بو استفاده کنید سالمتر هم خواهد بود.

شما می توانید موادی که گفتم را کم و زیاد کنید بستگی به ذائقه خودتون داره، سالاد را بچشید و موادش را تغییر بدهید.

آشپزی همش تجربه است. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

معرفی بهترین محصولات مينا آهنگ Carla محبوبیت بازار همراه تحصیلی | انتخاب رشته و مشاوره انتخاب رشته سایت اقدام پژوهی نام